top of page

Kurs İçeriği

Şeffaf plak tedavilerinde doğru vaka seçimi

Aligner tedavilerinde limitimiz ne?

Öngörülebilir tedavi planlaması nasıl oluşturulur? 

Clincheck’i anlamak 

Ankraj kurgusu nasıl yapılmalı?

Ataşman seçimi nasıl yapılır? 

Sekanslama ne işe yarar, ne zaman gerekir? 

IPR nasıl, ne zaman, ne kadar?

Teknisyen ile doğru iletişim 

Şeffaf plaklar öncesi ortodontik hazırlık

Aligner hastalarının klinik takibi nasıl yapılmalı?

Clincheck workshop (Her katılımcı ile bire bir  planlama)

Eğitim Hakkında

Bu eğitimin amacı şeffaf plaklarlar sistemin nasıl çalıştığını anlayarak, avantaj ve dezavantajlarını bilerek uygun vakayı seçebilmek, seçtiğiniz vakalarda öngörülebilir tedavi planlarını yapabilmek ve bu planı dijital planlama araçlarını efektif olarak kullanarak öngörülebilir bir şekilde kliniğe aktarabilmeyi sağlamaktır.  

 

Katılımcı sayısının 5 ile sınırlandırılması, hem eğitimi daha interaktif hale getirmeyi, hem de Clincheck workshop ile tüm katılımcılara bir planlamayı tamamen kendileri yapma fırsatı vermeyi ve diğer katılımcılarla beraber her bir vakayı tartışmamıza olanak sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Özellikle başlangıç ve orta seviyede aligner tecrübesi olan katılımcılara çok faydalı olacağını düşündüğüm bu butik eğitimde sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorum.

Fiyatlandırma

Eğitim katılım ücreti 9000 TL + KDV 'dir.

Katılımcı sayımız 5 kişi ile sınırlı olduğundan kesin kayıt için ödemenin tamamı alınmaktadır. Kursa katılamama durumunda 10 gün öncesine kadar haber vermeniz halinde ödemenizin %50'si tarafınıza iade edilecektir. Daha geç yapılacak katılım iptallerinde maalesef ödeme iadesi yapılamamaktadır. Açılan ekstra kontenjan yeni bir katılımcı ile doldurulduğu takdirde ödemenizin tamamı iptal bildirim tarihinizden bağımsız olarak iade edilecektir.

bottom of page